• https://www.facebook.com/Fibotek-boat-274168116349734/

Hakkımızda

SUNİNOXR ÖZÇELİK GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ İMALAT MONTAJ.SAN. LTD.ŞTİ.NİN TESCİLLİ MARKASIDIR.

FİRMAMIZ 1992 YILINDA ZİRAAT MÜH. UFUK ÖZTÜRK TARAFINDAN KURULMUŞ OLUP;GÜNEŞ ENERJİSİ VE METAL SEKTÖRÜNDE GELİŞMELERE YÖN TUTMUŞTUR.

2011 YILINDA PATENTLİ ÜRÜNÜMÜZ OLAN VE KENDİ ÜRETİMİMİZ VAKUMTÜPLÜ TERMOPLASTİK  GÜNEŞ TOPLAYICISI İLE ROTOMOLDİNG KALIPLAMA TEKNİĞİNİ ANTALYA VE BÖLGESİNDE İLK VE TEK OLARAK ÜRETİME ALMIŞTIR.

2012 YILINDA TÜRKİYEDE İLK VE TEK OLAN POLİETİLEN KÖPEK KULUBELERİNİN İMALATINA BAŞLANMIŞ OLUP ÜRÜNÜMÜZ SINIFINDA DÜNYANIN EN SAĞLAM ÜRÜNÜ OLARAK ADLANDIRILABİLİR.

2013 YILINDA PETSHOP SEKTÖRÜNDE KURU MAMA SATIŞ REYONLARI İÇİN PATENTLİ OLAN 25 LT. KURU GIDA DİSPENSERLERİN ÜRETİMİNE GEÇİLMİŞ ÜRÜNLERİMİZ SEKTÖRDE BÜYÜK BEĞENİ TOPLAMIŞTIR.
YİNE 2013 YILINDA PETSHOPLARA DAMACANALI VE ŞAMANDIRALI OTOMATİK SU DİSPENSERLERİMİZ SEKTÖRDE YERİNİ HIZLA ALMAKTADIR.

2014 YILINDA OTEL MUTFAKLARI VE BAKLİYAT SATIŞ REYONU OLARAK TASARLADIĞIMIZ VE DÜNYANIN İLK VE TEK ENDÜSTRİYEL KURU GIDA DİSPENSERLERİMİZ 25 VE 65 LT. HACİMLİ GIDA KODEKSİNE UYGUN ÜRÜNÜMÜZ,
ANFAŞ OTEL EKİPMANLARI VE ANFAŞ YİYECEK İÇECEK FUARLARINDA SERGİLENMİŞ BÜYÜK BEĞENİ TOPLAMIŞ,MUTFAKLARIN VAZGEÇİLMEZ TERCİHİ OLMA ŞANSINI YAKALAMIŞTIR.

2017 YILINDA BÜYÜK EMEKLERLE VE TEKNİK TECRUBE ILE 1 YILI AŞKIN KALIP VE MAKİNA ÇALIŞMASI SONUCUNDA FİBOTEK® MARKALI POLİETİLEN HAMMEDELİ BOTLARIMIZIN SERİ İMALATI VE SATIŞINA BAŞLANMIŞTIR.

FİBOTEK®


FİBOTEKTE
;ŞİŞME BOTLARDAKİ VE FİBER TEKNELERDEKİ OLUMSUZLUKLAR GİDERİLMİŞ ;KIRILMAZ, PATLAMAZ,GÜNEŞTEN ETKİLENMEZ POLİMER YAPIDAKİ FİLİKA-BOT -TEKNE KARIŞIMI ÜRÜNÜMÜZ BÜYÜK BEĞENİ ALMIŞTIR.


FİRMA OLARAK AMATÖR RUHUMUZDAN BİRŞEY KAYBETMEDEN DÜNYADA VE ÜLKEMİZDE OLMAYAN ÖZGÜN ÜRÜNLERİMİZLE ÖN PLANA ÇIKMAK VE İNSANLIĞA VE ÜLKEMİZE FAYDALI ÜRÜNLERİ GELİŞTİRMEK VİZYONUMUZUN TEMELİNİ OLUŞTURMAKTADIR.